SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë e gatshme 1+1 ndërtim i "Lesna" në VETERNIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë e gatshme 1+1 ndërtim i "Lesna" në VETERNIK

59m²│1 Dhome gjumi│1 Banjo│Kati 8

Banesa ndodhet në kompleksin e fundit të ndërtuar nga kompania e njohur "Lesna" .Ndodhet në katin e 8-të, vetëm 5 banesa në kat, cilësi e lartë ndërtimi,me oxhak, ashensor dhe ballkon.

Përfshin 59m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 1 Dhome gjumi, Koridor, 1 Banjo dhe Ballkon me pamje nga rruga kryesore.

Lokacioni:
goo.gl/SBC1xo 

Çmimi 830 €/m²

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »