SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë LUKSOZE 2+1 në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
119 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë LUKSOZE 2+1 në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

119 m²│2 dhoma gjumi│2 Banjo│Kati 6

Banesa ndodhet në katin e 6-të. (nga 8 gjithsejt) në kuadër të një objekti ndërtim i ri dhe shumë cilësorë në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Pamje të hapur, orientim Jug-Perëndim, izolim të mirë termik dhe akustik, 1 ashensorë, dritare cilësore austriake dhe roleta të jashtme , afër të gjitha komoditeteve (shkolla, ambulanta, universitetet, markete dhe spitalet).

Përfshinë sipërfaqe prej 119m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, dhoma e prinderve me banjo,
dhoma e femijeve, Banjo, Koridor dhe 2 Ballkona.

Banesa sipas planit ka pasur 3 dhoma gjumi, mirepo për shkak te zgjerimit te dhomes se prinderve është eleminuar nje dhomë!

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/7z7RU5 

Çmimi: 100,000€ (me mobile) i negocushem

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmër
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »