SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Arberia, kati i dyte me pamje eksluzive
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e dyte, dhe ka dy dhoma. Banesa ka nje ballkon, dhe pamje te mrekullueshme te qytetit. Eshte teresisht e re, e mobiluar.
Telefoni per info: 044 276 851
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
049873124
Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »