SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mahallen e Muhaxherëve
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Pushimore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtet banesa ne Mahallen e Muhaxherëve ne Prishtinë. Banesa gjendet ne katin 10 dhe ka pamje nga Lindja.
Gjendet mbrapa hotel Ambasadorit.

Banesa posedon:

- 2 Dhoma gjumi
- Sallon me kuzhinë
- banjo dhe koridor
- ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »