SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qender leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '14
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
19675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira lokali i sipërfaqes prej 70m2, me bodrum 20m2, i cili gjindet në qendrën e ngushtë të Prishtinës.
Vendndodhja e lokalit është shumë atraktive ngase është në përdhese dhe me pamje nga rruga, e cila është njëra prej rrugëve më të frekuentuara të Prishtinës dhe lidhë shumanshëm vendet kyçe të qytetit. Gjithashtu, në afërsi janë thuajse të gjitha institucionet shtetërore e komunale dhe zyrat e misionit civil te OKB-s dhe BE-se. Në largësi prej vetëm 50m nga lokali janë edhe dy parkingje private. Përreth tij janë edhe shumë biznese tjera private.
Lokali është pronësi private dhe i ka të gjitha dokumentet të vlefshme, qoftë pronësore apo afariste të nevojshme për funksionimin e tij. Adaptimet e bëra janë në pajtueshmërinë me lejen ndërtimore dhe urbanistike. Posedon edhe lejen përkatëse për vendosjen e hyrjes dhe shkallëve nga rruga dhe.është nën mbikëqyrje 24 orë me anë të alarmit.
Poashtu, edhe bodrumi i lokalit është i pajisur me të gjitha dokumente dhe i plotëson të gjitha kushtet për përdorim.
Krejt këto e bëjnë që kjo patundshmëria të jetë ideale për çfarëdo veprimtarie afariste. Çmimi i qirase sipas marrëveshjes.
Nëse keni interesim Ju lutemi që pa hezitim t’na kontaktoni në tel.:038/249-265, mob.: 044/124-406 apo në e-mail: ecoimpex@hotmail.com.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »