SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 96m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
196763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa super komforte 96m2 me qira ne "Ulpiane" tek kompleksi Beni dona
Ndodhet ne katin e katert me ashensor, banesa ka sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma Gjumi, 2 banjo dhe 2 terrasa
Ofrohet per familjare me qendrim afatgjate, permes menyres se pageses me nje qira anvas
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »