SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 57m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
196772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 57m2 me qira ne "Arberi-Dragodan" afer Meridian Express, Banesa ka dhome dite me kuzhine ,dhome gjumi dhe ballkon me pamje te bukur nga qyteti i Prishtines
Eshte e mobiluar tersisht dhe e pershtatshme per banim, ndodhet ne katin e gjashte me ashensor i cili ka mirembajtje, po ashtu posedon edhe klimen
E pershtatshme per familjare ose cift
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »