SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet depo 300m2 me qira ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
196773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet depo 300m2 me qira ne "Veternik" afer Spitalit amerikan
Depo ka siperfaqe prej 300m2 dhe lartesi 3.20 metrash, eshte e hapur komplet vetem me shtylla, posedon pjese hyrese para depose nje dere hyrje-dalje
Pa lageshti te brendshme edhe ajrosje nga shume drejtime. Izolim per temperature nga larte edhe poshte. Me qasje shume te lehte nga rruga
Ka furnizim me uje dhe rryme pa nderprere, posedon dy hapsira qe mund te shnderrohen ne zyre dhe nje nyje sanitare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »