SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 70 dhe 54 ari truall. në stanofc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
196774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 70 dhe 54 ari truall. në stanofc , trualli është i urbanizuar për ndertim te ulet shtëpi , është afër magjistrales Prishtin Mitrovic , dhe rruga deri në truall është e asfaltuar. Kanalizimi dhe ujesjellesi jane ne rruge (te hyrja e pllacit). Po ashtu rryma, Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 044629463 ose në Viber : +37744825442Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Vushtrri
044825442
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »