SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 9.1 ari toke/truall ne shitje ne Llapna Selle !DELTA
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
ID e produktit :
196777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 9.1 ari toke/truall ne shitje ne dalje te Prishtines (Llapna Selle) ne nje vend shume te bukur dhe te qete
Vendi eshte shume i pershtatshem, dhe ka gjithe inftrastrukturen te gatshme ku vlen te ceket se jan bere lidhjet me ujesjellesin rajonal, ndersa rryma eshte ende ne bartje shume shpejt perfundon
Ndodhet afer fushes se golfit, parcela posedon dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim te pronari i ri, nuk eshte ne hipoteke, çmimi i diskiutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »