SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(For Rent) SUPËR BANESË komode për Ndërkombëtar në Qendër - Pejton
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
196779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
For Rent BANESË komode me Qira për Ndërkombëtar në Qendër - Pejton rruga Sejdi Kryeziu, prapa Shkollës Faik Konica. Kati i 5-të. Sipërfaqja (120m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet me mobilje moderne kualitative, ngrohje qëndrore me rrymë, klimatizim, sigurim, kamera sigurie, interfon, mirëmbajtje.

- Çmimi 900 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »