SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Penthouse 150m2 for rent in Arberia !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
196785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse 150m2 for rent in "Arberia" near fivestar fitness in very nice and quiet neighborhood
It is located in the fourth floor with funscional elevator, living space is 100m2 and 50m2 is terrace with beautiful view of Prishtina especially in the night
It has this consecution= three bedrooms(one of the not furnitured depends of wishes tenant,) living room with kitchen, 2 bathrooms, one balcony and a terrace with 50m2
Its offered with method of payment 6 months pre-paid and one month deposit

Ofrohet Penthouse 150m2 me qira ne "Arberi" afer fivestar fitnessit ne nje lagje mjaft te favorshme e te konvenueshme
Ndodhet ne katin e katert te banimit me ashensor funksional, ndersa ka hapsire banimi prej 100m2 dhe 50m2 terrase me pamje te bukur te qytetit te Prishtines, e sidomos naten
Posedon kete renditje- tre dhoma gjumi (njera eshte e pa mobiluar mund te modifikohet sipas deshires tuaj), sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon dhe terrasen me siperfaqe 50m2
Ofrohet me menyren e pageses gjashte muaj parapagim dhe nje qira depozite (avans) e pershtatshme per nderkombetare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »