SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOHET LOKALI ME QERA NË ARBËRI / DRAGODAN
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '18
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
196798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qera në Arbëri/ Dragodan

Lokali ka 38m2 dhe është i gatshëm të lëshohet për zyre ose ndonjë veprimtari tjeter, për më shum na kontaktoni.

çmimi: 220€

Kontakto: +383 44 768 176 (+viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+38344768176
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »