SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne Reqan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
14000 m²
ID e produktit :
196823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci në vend të bukur e të qetë i quajtur "Okshojca" në fshatin Reçan. Pllaci gjendet në afërsi të shtëpisë së gjuetarëve, në rrugën për fshatërat Nebregoshte dhe Manastiricë.Sipërfaqja e pllacit është 14 ari. Pllaci është ideal për çdo llojë ndërtimi.Blerësit e interesuar mund t'l lajmërohen pronarit në nr. Tel. 044 562 241

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitje
Prizren
044562241
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »