SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT TE ALBANIKA GJILAN ME 112m2 DHE 126m2
Çmimi :
€72,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
196826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njera banese i ka 112m2 e tjetra 126m2.
Kjo me 112m2 gjendet te Albanika ne Gjian (zona e quajtur Fidanishte) ndersa ajo me 126m2 gjendet ne pjesen tjeter te qytetit perballe marketit ETC

Ndertimi eshte modern dhe pa konkurrence ne Gjilan. Organizimi i mire i banesave dhe stili i vecante i ndetimit. Jane perdore materialet me te mira ne treg.

Banesat kane tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc, shpajz, ballkon

Ka uje perhere dhe lifti punon perhere poashtu
Ka parkingje te jashtme por edhe mund blehet garazhe nentoksore me cmim te arsyeshem prej 5000 deri 6000 euro

Çmimi i banese eshte 650 euro per m2 me mundesi negocijimi nese bleresi i ka te gjitha financat dhe paguan menjehere.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »