SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT 112m2 DHE 131m2 TE ETC GJILAN
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjenden ne katin e pare dhe te shtate
Ndertimi eshte modern dhe plotesisht i rregullt e me leje ndertimi
Kane nga tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc, paradhome, shpajz dhe ballokn.
Kane pamje te mire kah qyteti dhe kah juglindja
Jane te gatshme per mobilim dhe per banim

Mund te shihen ne cdo kohe

Çmimi eshte 530 euro per meter katror ne katin e shtate dhe 580 euro per meter katror ne katin e pare.

Nese bleresi e ben pagesen menjehere, mund te kete pak lirim ne çmim.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »