SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 63m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€68,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 63m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve
Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në një objekt banesor të ri, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor
*BANESA SHITET ME MOBILJE

ID: T10245

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »