SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal afarist 40m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
196859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal afarist 40m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit
Lokali gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në Qendrën Tregtare afër Sh.F. Ismail Qemaili, është i ndarë në 3 nivele dhe ka 1 WC.

ID: T50057

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/559-966
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »