SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 30m2 me qira te Siriusi !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
196862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsoniere) 30m2 me qira te Siriusi ne Qender te Prishtines me nje pozite shume te favorshme banimi dhe ka qasje shume te lehte ne qytet.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »