SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane te Fontana
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
196883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Ulpiana, te Fontana, mbi restaurant Xhidi. Banesa eshte ne katin e 2te e mobiluar.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Banjo
»Ballkon
»Koridor

Cmimi 200 euro per korrik dhe gusht
nga Shtatori 230 euro

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »