SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qmiim te volitshem Lokal me qira 58m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
196893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me.qira 58m2 i renovuar tash i gatshem me 1 banjo dhe me terasPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
38344449605
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »