SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 84 m² për shitje me Çertifikatë Pronësie
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
84 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit në një objekt afarist-banesorë të pranuar teknikishtë në rrugën Xheladin Hana (përballë stacionit të fundit të 4-shit), në afërsi të shkollës fillore Iliria.

Me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm, me hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit. Ndërtim i Kompanisë F&A Inxhiniering.

Është në katin e katërt (4) të banimit. Orientimi Jug-Lindje. Hapësira prej 84m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo të kompletuar, dhe terasë.


Në këtë ofertë përfshihet një hapësirë parkimi (garazhë).

Banesa posedon çertifikate pronësie (fletë poseduese).


Lokacioni: goo.gl/maps/kwNvJQCthcS2 

Çmimi: 85,000€ Kontakti: +386 49 705 904 

primmogroup@gmail.comweb.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa #breguidiellit
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »