SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne shtije banesa 113.5 Metra katrore Lagja kalabria (emshir)
Çmimi :
€92,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113.5 m²
ID e produktit :
196897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 113.5 metra katrore
Ne lagjen kalabria (emshir)
Banesa esht ndertuar nga LESNA ne fund te vitit e 2012
Banesa esht ne gjendje te re dhe ende e pa shfritzuar po ashtu edhe e pa mobiluar .
Banesa esht 113.5 metra katriore
Ka 3 dhoma gjiumi , kuzhina . Dhoma e dites , banjo me te gjitha serviset , dhe nje banjo tjeter vetem me tualet dhe lavabo , ka edhe nje ballkon 3.80x 1.80 .
Banesa esht ne gjendje perfekte , dhe jan aplikuar dekorime shtes , siq shihet ne foto.
Blloku esht i paisur me lift
Banesa posedon nje vend parking 12m katror nën toksor ( garazhë) si edhe dy bodrume ngjitur me parking secili nga 2.5 M katrore
Banesa gjindet ne lagjen kalabria, 200 metra nga rrethi i madh .
Ndertesa esht afer disa qendrave tragtare po si edhe ALBI MALL , GRAND STORE DHE TE TJERA .

Per info dhe qminin kontaktori ne numrin apo ne e-mail ketu posht :

+41 76 417 26 94 ( i njejti ne VIBER )
E-mail : vhodolli@gmail.com


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
0041764172694
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »