SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
196910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojmë Banesën me qera në lagjën:Bregu i Diellit te 1 Tetori
Banesa është komplet e mobiluar,ka hapsirë 63m2 e cila ndodhët në katin nr:3 objekti nuk posedon lift.
Kategorizohët me ketë rënditje:
Dhomë Gjumi
Sallon + Kuzhin
Banjo
Dhe 1 Balkon.
Qmimi:260€
Numri i kontaktit është:
045/711-722
E-mail: vatanemail@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
37745711722
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »