SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70.62m2 në shitje te Dukagjini Residence.
Çmimi :
€71,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
196913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte.
Banesa ndodhet në një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.

Banesa ndodhet në katin e në katin e 6-të (kati i 3-të i banimit) dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »