SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 60m2 me qera afer SuperViva 180E
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:41
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
196914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 60m2 me qera afer SuperViva 180E

Leshohet lokali me qera shume afer SuperViva ne lagjen e Spitalit.
Lokali ka hapesir prej 60m2 dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Lokali posedon nje hapesir shume te madhe dhe nje banjo e cila eshte e renovuar.
Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme
Lokali eshte ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per pune.
Qmimi:200E (diskutohet per afatgjate)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »