SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 76.61m2 në shitje në lagjen Kalabria
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 76.61m2 në shitje në lagjen Kalabria
Banesa gjendet në lagjen Kalabria (ish Emshir) në kompleksin Lugina e Perëndimit, I ndërtuar nga kompania e ndërtimit Pozhegu Brothers. Banesa është e gatshme për banim në Shtator 2018 dhe banesë të kësaj kuadrature kemi në shitje në katin e V-të dhe katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor
1 Garazhë dhe depo (+4,200€)

ID: T10246

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »