SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne me Qira te Parku i Qytetit - KLodi 0765
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
196921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Moderne me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0765

Lokacioni: Te Busti Isa Kastrati

Siperfaqe: 55 m2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim me Kamera 24 H

Lifti dhe Mirembatja e Hymjes jane te Pagura per 1 Vit nga Pronari.

Çmimi €220

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »