SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira DQ090
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
196932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Depoja gjendet ne Hajvali ne rrugen Ulza. Depoja ka siperfaqe prej 450m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »