SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH277
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
196935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne hyrje te Hajvalis ne rrugen Poliqani e shtrire ne nje hapsire prej 5.10Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 300m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine. kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 260.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »