SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Bregu i Diellit afër Raiffaisen Bank ( ndertim i shtetit )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
196942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Bregu i Diellit afër Raiffaisen Bank ( ndertim i shtetit )
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Dhomë per fëmij
*Koridor
*Ballkon
*Banjo
Cmimi me marrveshje
Code 20120
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »