SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 115m2 me qira te Sirius !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
196944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 115m2 me qira te "Siriusi" afer Albi Market
Ndodhet ne katin e pare, te gjitha pajisjet dhe orendite jan te reja
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin, dy dhoma gjumi, nji shpaiz, banjo, koridori dhe ballkoni
E pershtatshme per familjar me qendrim afatgjate,
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »