SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitetet banesa në katin e IV-të (në të dytin banues) me 130m².
Banesa është në gjendje shumë të mirë, komplet e mobiluar ,posedon : sallon,kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo me wc dhe ballkon,me infrastrukturë të plotë.
Banesa gjendet në një lagje me plan urbanistik të ri dhe shumë të përshtatshëm për banim.
Çmimi është 75 000 euro .
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »