SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
19695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qira shtepin ne vushtrri shtepia esht dy katshe komplet e mobiluar ka oborr te gjelbruar dhe esht e gatshme per banim po ashtu esht esht e pershtatshme per zyre preferohet per nderkombtar
Informata rreth publikuesit
Valon
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »