SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me çmim të volitshëm komplet e mobiluar
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në katin e IV-të (në të dytin banues) me 70m².
Banesa është komplet e mobiluar,me këtë renditje: sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,ku secila dhomë ka dalje në ballkon,banjo me wc.
Banesa gjendet në një lagje me plan urbanistik të ri dhe shum të përshtatshme për banim.
Kurseni kohën duke kerkuar më të mirën për familjen tuaj.
Çmimi është 43.000 .
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »