SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie për qira në lagjen Pejton
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo • Terasë


Shtëpia ndodhet në rrugën Pashko Vasa, me një organizim shumë të përshtatshëm.


Hapësira prej 100m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi te mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe terasë. Shtëpia është e përshtatshme për familjarë, shumë afër qendrës së qytetit.Çmimi: 300€ (i negociueshëm)


Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com


web.facebook.com/primmogroup 


#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #pejton
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »