SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat ne shitje te Kulla Zotnis ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
196965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat ne shitje ne lagjjen e Muhaxhereve ne Objektin Afaristo banesor "Kulla Zotnise"
Ndertesa ndodhet ne nje zone shume te mire banimi ku posedon banesa te llojeve dhe madhesive te ndryshme te ndërtuara konfor standardëve dhe rregullativav Europiane.

-Objekti në tërsi ka termoizolim me pambuk guri , fasadë strukturale me panella Fundermax, prodhim Austriak, nje nder
panellat me kualitativ ne Europe,
Dritaret e kualitetit të lartë të prodhuara e punuara në Austri.
Pamje piktoreske ne drejtim te Qytetit te Prishtines e cila ju bene te ndiheni rehat ne apartamentin tuaj.
Objekti pritet te perfundoje shume shpejt.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar modelet e banesave klikoni ne linkun me posht.
web.facebook.com/607103182721554/posts/1687674411331087/ 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »