SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 40m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
196968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 40m2 me qira ne "Pejton" afer shkolles fillore "Faik Konica"
Ndodhet ne perdhese eshte e pershtatshme edhe per lokal, posedon nje hapsire dhe nje nyje sanitare
Eshte nen vezhgimin e kamerave dhe alarm, e pershtatshme edhe per ordinance dentare, zyre programimi, projekte etj
Ofrohet pa invertar
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »