SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE GJILAN (KODI ; 586/18)
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI shpk ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan ne lagjen Balec.
Shtepia ka 180 m2 , dhe 162 m2 toke.
Shtepia eshte dy kateshe , dhe ka kete renditje ;

Kati I ka; sallon-kuzhine , banjo dhe shpajz
Kati II ka; 2 dhoma te gjumit dhe nje ballkon.

(Shtepia ka dyer dhe dritare nga druri)
Cmimi per kete shtepi eshte 67.000 euro (I diskutueshem)

-Per me shume informata kontaktoni ne nr ;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »