SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lakrishte_ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lakrishte, gjendet ne katin e 4-te, ka nxemje qendrore, eshte komplet e mobiluar, 94m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »