SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma Plazhi LEKDUSHI
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
197035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepen Gazionere me qera ne Golem. Me ambient gatimi dhe kondicioner, TV dhe Wifi. Ndodhet prane Diamma Resort dhe AS Hotel , 50 m larg nga bregu detit. Ambiente argetimi dhe pasterti maksimale.

Adresa: Rruga Kryemedhenjt , Golem , Durres

Nr Kontakti : +355675226914 (Whatsapp / Viber)
+355688715007 (Whatsapp / Viber)
Informata rreth publikuesit
Romi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »