SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode ne Mati1, te shkolla Pavaresia 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
197036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Mati 1, afer shkolles Pavaresia. Banesa eshte ne katin e 5-te me lift, ka 78m² dhe eshte e mobiluar shume bukur.
Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon me kuzhine
»Banjo
»2 ballkona
»Koridor

Cmimi 300euro
Po ashtu ka edhe garazhen e cila perfshihet ne cmim.

Banesa lirohet me 05 Gusht.

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »