SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania afer Postes se Madhe te qerdhja Lulevera kati i VIII
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
197041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania afer Postes se Madhe te qerdhja Lulevera kati i VIII
Banesa është komplete mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo
*Shpajz
Cmimi 220 euro
Code 10185
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »