SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 76.61m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Emshir/Kalabri, në kompleksin “Lugina e Perëndimit” e ndërtuar nga Pozhegu Brothers. Objekti ka një cilësi të lartë ndërtimi duke përfshirë: Fasada e prodhuesit belg “Nelissen”, dritare të brendit botëror “Shucko”, izolim i kualitetit të lartë etj. Gjithashtu objekti posedon ngrohje qëndrore me TERMOKOS, 2 ashensorë, uje 24H, kamera të sigurisë dhe këndin e lojrave për fëmijë.
Banesa posedon garazhë dhe depo cmimi i të cilave është 4000€.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »