SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Në Shitje 2 Shtëpi në lagjen “Qershia” tipi A dhe B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:01
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
202 m²
ID e produktit :
197044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagjja më e afërt drejt Qendrës, lagje e sistemit te mbyllur, “Smart Home”

Ndjehu i/e Sigurt, kontrollo Shtëpinë edhe nese je në punë, mysafir apo je dal për qef, mos ke harru dicka ndez ose po don me ndal furrën!

Të gjitha këto mundesh tash e tutje me i bo përmes Telefonit!
Me dokumetacion në rregull, ju mbetet vetëm të caktoni terminin në Zyrën Pirro!

Në Shitje 2 Shtëpi në lagjen “Qershia” tipi A dhe B.
Informata:
Shtëpia e Tipit A:
• 2 Katëshe,
• 200m2,
• 3.10Ari.
Shtëpia e Tipit B:
• 2 Katëshe,
• 202m2,
• 3.10Ari
Çmimi sipas marrëveshjes.

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »