SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Lakrishte 58,000 €
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Lakrishte.
Banesa është ndërtim i vjeter dhe ka këtë renditje :
-Dhomë gjumi
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-Banjo,koridor,ballkon.
Siperfaqja : 68 m2.
Pamja nga perendimi.
Kati XII.

Çmimi ne total: 58,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »