SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 59m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
197051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 59m2 me qira ne "Bregun e Diellit" perballe banesave te bardha afer Emona center
Ndodhet ne katin e pare, eshte krejt e mobiluar, ne nje vend te qete dhe te pershtatshem per banim, per familjare ose cift
Ka ket renditje- nje dhome gjumi, sallon kuzhine, banjo dhe ballkon
Ofrohet edhe per afatshkurte per shqiptare te diaspores me çmim ndryshe
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »