SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
197052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira te "Qafa" ne rr "UÇK"
Ndodhet ne kati ne pest (te fundit) ndersa ka ket ndarje salloni, kuzhina me tryezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon
Teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »