SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )312/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:45
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
197053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Prishtine ne (Tasliqe) Rruga:Butrintit .

Shtepia ka 1.65 ari oborr dhe ka sallon,kuzhine,6  dhoma gjumi,2 banjo,2 terasa.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »