SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 390m2 ne shitje dhe qira ne Sofali !DELTA
Çmimi :
€480,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
390 m²
ID e produktit :
197057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 390m2 ne shitje dhe qira ne Sofali afer shkolles Normale
Shtepia ka 5 ari truall, uje pa nderprere, ngrohje qendrore me dru, si dhe posedon dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim te pronari i ri
Per qira ofrohet vetem me kontrate afagjate minimumi 2 vjecare, ka tre kate banimi te shfrytezueshme, shtepia eshte e izoluar dhe e punuar me cilesi te larte, dimrit ngrohet mjaft lehte dhe me pak shpenzime, çmimi per qira eshte 1500€, ndersa i shitjes 480 000€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »